Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörde her geçen gün kazandığı deneyimi ile, yeni soluk katmak ve fark yaratmak prensibi ile yola çıkmış olan Atlasya Elektronik, yenilikçi, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.

Tecrübeli ve alanında uzman ekip üyeleri sayesinde, yurt içinde ve yurt dışında, kurumsal kullanıcılar ve bireysel kullanıcıların akıllı telefon, bilgisayar, tablet, aksesuar, küçük ev aletleri, ses ve görüntü sistemleri, bilgisayar bileşenleri, güvenlik sistemleri, dökümantasyon ürünleri, sunucu, depolama ve ağ materyalleri gibi elektronik ve teknolojik tüm cihazların tedarik süreçlerini, profesyonel bir şekilde yürütmektedir.

Geniş tedarik ağının verdiği güç ile piyasa koşulları göz önünde bulundurulduğunda, müşterilerine rekabetçi fiyatlar sunan Atlasya Elektronik, bu açıdan da rakipleri arasında öne çıkmayı başabilmektedir.

Atlasya Elektronik, kurulduğu günden bu yana kaliteli ve hızlı hizmet anlayışından taviz vermeden müşterileri ile olan ilişkilerini güven üzerine kurmuş, Türkiye’de bu konuda da öncü olmuş bir firmadır.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram